Kredyty gotówkowe mBank

Będąc stałym klientem mBanku mamy możliwość uzyskania kredytu na korzystniejszych warunkach. Oprocentowanie może być niższe nawet o 6%, w zależności od historii kredytowej, zdolności finansowej oraz okresu kredytowania (im krótszy okres tym mniejsze oprocentowanie). mBank nie wymaga oświadczenia o zarobkach, a co za tym idzie - bank nie ma określonego minimalnego dochodu. O kredyt mogą ubiegać się osoby poniżej 70 roku życia. W przypadku zobowiązania wyższego niż 10.000zł wymagana jest zgoda współmałżonka. Podwyższenie kwoty kredytu w trakcie jego spłaty skutkuje opłatą w wysokości 3% dodatkowej kwoty.

Oprocentowanie 16.00% Procentowy miernik odsetek, które kredytobiorca musi dodatkowo doliczyć do pożyczonej kwoty pieniędzy.
Oprocentowanie rzeczywiste 21.50% Uwzględnia wysokość odsetek, prowizji oraz innych opłat pobieranych przy spłacie zobowiązania.
Prowizja 7.00% Dodatkowa opłata pobierana przez bank w ramach kredytu.
Miesięczna rata [PLN] Wysokość zobowiązania, które przypadnie na każdy miesiąc. Rata uwzględnia pożyczone pieniądze oraz wszystkie koszty kredytu.
Wyślij niezobowiązujący wniosek i płać niższą ratę
Suma odsetek do spłaty [PLN] Całkowita kwota wynikająca z oprocentowania kredytu, którą oprócz pożyczonych pieniędzy, kredytobiorca musi spłacić.
Całkowita kwota do spłaty [PLN] Suma wszystkich kosztów oraz całości kredytu.
Nasza ocena oferty 8/10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wyślij niezobowiązujący wniosek i płać niższą ratę

W przypadku wykupienia ubezpieczenia w Pakiecie Prestiż, wysokość prowizji zmniejszy się o kilka punktów procentowych - lub w przypadku dogodnych warunków, prowizja zmniejszy się do 0zł.