Kredyty gotówkowe Kasy Stefczyka

Aby ubiegać się o kredyt gotówkowy w Kasach Stefczyka na samym początku należy założyć konto Spółdzielcze, ponieważ jest to główny wymóg. Opłata członkowska wynosi 90zł, opłacana jednorazowo, podczas zakładania rachunku. W ramach dodatkowych kosztów należy doliczyć opłatę przygotowawczą w wysokości 40zł oraz opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego - 15zł miesięcznie. Na "plus" zasługuje oferta kredytu na oświadczenie, która jest dostępna do kwoty aż 50.000zł.

Oprocentowanie 13.00% Procentowy miernik odsetek, które kredytobiorca musi dodatkowo doliczyć do pożyczonej kwoty pieniędzy.
Oprocentowanie rzeczywiste 18.00% Uwzględnia wysokość odsetek, prowizji oraz innych opłat pobieranych przy spłacie zobowiązania.
Prowizja 8.00% Dodatkowa opłata pobierana przez bank w ramach kredytu.
Miesięczna rata [PLN] Wysokość zobowiązania, które przypadnie na każdy miesiąc. Rata uwzględnia pożyczone pieniądze oraz wszystkie koszty kredytu.
Wyślij niezobowiązujący wniosek i płać niższą ratę
Suma odsetek do spłaty [PLN] Całkowita kwota wynikająca z oprocentowania kredytu, którą oprócz pożyczonych pieniędzy, kredytobiorca musi spłacić.
Całkowita kwota do spłaty [PLN] Suma wszystkich kosztów oraz całości kredytu.
Nasza ocena oferty 8/10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wyślij niezobowiązujący wniosek i płać niższą ratę