Kredyty gotówkowe Bank BGŻ

Bank umożliwia obniżenie prowizji o 2% w przypadku wykupienia ubezpieczenia w cenie 6% wartości kredytu. Dla stałych klientów banku BGŻ jest również możliwośc obniżenia oprocentowania w przypadku posiadania konta osobistego. Bank nie wymaga poręczycieli do kwoty 50.000zł, a w przypadku opcji z pakietem ubezpieczeń - nawet do 60.000zł.

Oprocentowanie 13.00% Procentowy miernik odsetek, które kredytobiorca musi dodatkowo doliczyć do pożyczonej kwoty pieniędzy.
Oprocentowanie rzeczywiste 19.00% Uwzględnia wysokość odsetek, prowizji oraz innych opłat pobieranych przy spłacie zobowiązania.
Prowizja 5.00% Dodatkowa opłata pobierana przez bank w ramach kredytu.
Miesięczna rata [PLN] Wysokość zobowiązania, które przypadnie na każdy miesiąc. Rata uwzględnia pożyczone pieniądze oraz wszystkie koszty kredytu.
Wyślij niezobowiązujący wniosek i płać niższą ratę
Suma odsetek do spłaty [PLN] Całkowita kwota wynikająca z oprocentowania kredytu, którą oprócz pożyczonych pieniędzy, kredytobiorca musi spłacić.
Całkowita kwota do spłaty [PLN] Suma wszystkich kosztów oraz całości kredytu.
Nasza ocena oferty 8/10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wyślij niezobowiązujący wniosek i płać niższą ratę

Warto zaopatrzyć się w pakiet ubezpieczeń, ponieważ w przypadku rezygnacji oprocentowanie kredytu wzrośnie do 23% w skali roku.